Fejléc
Árnyék

Álláshirdetés -- közművelődési asszisztens (2023. március 17., péntek )
Elválasztás

A Szent István Király Múzeum pályázatot hirdet Közművelődési asszisztens munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű
Foglalkoztatás jellege: rész munkaidős, heti 35 óra
Munkavégzés helye: Hetedhét Játékmúzeum, 8000 Székesfehérvár, Oskola u. 2--4.

Feladatok:
A kiállítások nyitvatartási idejében látogatók fogadása. (hetente egy hétvégi nap)
adminisztráció

Elvárások:
Középiskolai/gimnáziumi érettségi
Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
Magyar állampolgárság
Büntetlen előélet

Benyújtandó okiratok:
3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
Végzettséget, szakképesítést igazoló okmányok, bizonyítványok másolata
Részletes szakmai önéletrajz

Előnyt jelent: bármilyen közművelődési területen szerzett felsőfokú képesítés

Munkabér: megegyezés szerint

A munkakör betöltésének időpontja: megegyezés szerint

A pályázat benyújtásának határideje: folyamatos

A pályázat benyújtásának módja:
E-mailen: lengyel.rita@szikm.hu címre, tárgyként megadva a munkakör megnevezését: közművelődési asszisztens
Postai úton: 8000 Székesfehérvár, Fő utca 6.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A fentieken túl a pályázati anyagnak tartalmaznia kell a pályázó hozzájáruló nyilatkozatát a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséről.

AJÁNLÓ

KIÁLLÍTÁSOK

HÍREK

© Hetedhét Játékmúzeum – Moskovszky és Réber Gyűjtemény • 8000 Székesfehérvár, Oskola u. 2-4. – hetedhetmuzeum@szekesfehervar.hu
magyarenglish