Fejléc
Árnyék
 
Van, aki marad... gyermekrajzpályázat-tárlat (Diák--Deák Galériá)
Elválasztás

Diákrajzpályázati tárlat az október 12-én, 12-től 20 éves korig, a "Van, aki marad..." címmel rendezett Ziffer Sándor-kiállításhoz meghirdetett országos kiírásra beérkezett, zsűrizett alkotásokból (másolatok, parafrázisok, egyéni átiratok).
Zsűri: Ecsedi Mária, Pinke Miklós, Varga Gábor Farkas.
Megnyitószemély: Büki Zsuzsanna képzőművész.
2019. november 13., szerda 17 óra
Diák--Deák Galéria

A kiállító diákok: Albert Csilla; Bánkúti Zsófia; Barkóczi Anna Bodza; Benedek Boglárka; Bense Karina Réka; Berecz Bálint; Bodnár Lili; Bokányi Viktória Erzsébet; Czinege Regina Andrea; Csendes Luca; Cservék Bianka; Csillag Erik; El-Ali Míra; Fazekas Anita; Fehér Noémi; Fonai Anna Dorina; Gál Réka; Hernádi Anissza; Hodák Anna Petra; Hodula Laura Apollónia; Idei Kitti; Ignácz Anett; Ignéczy Zsuzsanna; Irányi Dóra; Iszak Gertrúd Katalin; Jaskó Emőke; Juhász Vivien; Kaszás Evelin; Kertész Adél; Kispál Janka; Kispál Kata; Kiszely Borbála; Kornseé Bálint Marcell; Kovács Alíz; Kovács Bítia; Kovács Krisztina; Krizsán Eszter Anna; Léstár Júlia; Löffler Gerda; Mihalek Anna; Molnár Anna; Molnár Hanga; Muggeridge Lilla; Nagypál Alexandra; Németh Sára;Nyiri Ádám; Orosz Dóra Csenge; Paál Brigitta; Paizs Panna; Pécz Fanni; Pejkó Panna; Perei Mátyás; Piltmann Klaudia; Pleck Bianka; Plózer Roxána; Povázson Alexa; Sebestyén Anita; Setét Vivien; Steigervald Tímea; Stichmann Corina Elisabeth; Szőke Rajmond; Szűcs Lili; Szvoren Zsófi; Tóth Aisa Kira; Udvardy Ákos




Cservék Bianka, 11. osztály, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Kiszely Borbála, 4/12, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Molnár Anna, 2/10, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár -- díjazott
Kertész Adél, 15 éves, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Czinege Regina Andrea, 16 éves, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Pejkó Panna, 17 éves, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár -- díjazott
Hodák Anna Petra, 11. osztály, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Mihalek Anna, 10. osztály, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Kispál Kata, 17 éves, Tóparti Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Ignéczy Zsuzsanna, 16 éves, Általános Iskola és Szakiskola EMMI Esztergomi Gyermekotthon
Ignácz Anett, 16 éves, Általános Iskola és Szakiskola EMMI Esztergomi Gyermekotthon
Iszak Gertrúd Katalin, 16 éves, Általános Iskola és Szakiskola EMMI Esztergomi Gyermekotthon -- a zsűri különdíja
Krizsán Eszter Anna, 20 éves, Szegedi Tudományegyetem
Pécz Fanni, 18 éves, Jurisich Miklós Gimnázium, Kőszeg
Kaszás Evelin, 17 éves, Kanizsai Dorottya Gimnázium, Szombathely -- a SZIKM különdíja
Nyiri Ádám, 13 éves, R.M.Á.I. Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kincsesbánya
Plózer Roxána, 14 éves, R.M.Á.I. Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kincsesbánya
Fonai Anna Dorina, 16 éves, R.M.Á.I. Kazinczy Ferenc Tagiskola, Kincsesbánya -- a zsűri különdíja
Szűcs Lili, 12 éves, ANK Művészeti Iskola, Pécs
Sebestyén Anita, 14 éves, ANK Művészeti Iskola, Pécs
Csillag Erik, 12 éves, ANK Művészeti Iskola, Pécs
Berecz Bálint, 16 éves, ANK Művészeti Iskola, Pécs
Nagypál Alexandra, 11. osztály, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár -- a SZIKM különdíja
Albert Csilla, 11. osztály, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Paál Brigitta, 12. osztály, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Povázson Alexa, 15 éves, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Kovács Krisztina, 15 éves, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Benedek Boglárka, 15 éves, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Steigervald Tímea, 15 éves, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Piltmann Klaudia, 9. osztály, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Bense Karina Réka, Gorsium Gimnázium és Művészeti Szakgimnázium, Székesfehérvár
Jaskó Emőke, 15 éves, Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Kispál Janka, 12 éves, Budapest XIII. Kerületi Számítástechnikai Általános Iskola
Bokányi Viktória Erzsébet, 8. osztály, Bory Jenő Általános Iskola, Székesfehérvár
Setét Vivien, 8. osztály, Bory Jenő Általános Iskola, Székesfehérvár
Pleck Bianka, 8. osztály, Bory Jenő Általános Iskola, Székesfehérvár
Muggeridge Lilla, 8. osztály, Bory Jenő Általános Iskola, Székesfehérvár
Tóth Aisa Kira, 14 éves, Zentai úti Általános Iskola, Székesfehérvár
Gál Réka, 14 éves, Zentai úti Általános Iskola, Székesfehérvár
Léstár Júlia, 12 éves, Zentai úti Általános Iskola, Székesfehérvár
Csendes Luca, 8. osztály, Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
Udvardy Ákos, 8. osztály, Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár -- a SZIKM különdíja
Stichmann Corina Elisabeth, 8. osztály, Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
Irányi Dóra, 8. osztály, Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
Németh Sára, 8. osztály, Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
Bodnár Lili, 8. osztály, Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
Szvoren Zsófi, 8. osztály, Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
Orosz Dóra Csenge, 8. osztály, Munkácsy Mihály Általános Iskola, Székesfehérvár
El-Ali Míra, 16 éves, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium
Fehér Noémi, 19 éves, Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola, Bodajk
Idei Kitti, 16 éves, Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola, Bodajk
Hodula Laura Apollónia, 17 éves, Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola, Bodajk -- díjazott
Molnár Hanga, 17 éves, Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola, Bodajk
Paizs Panna, 6. osztály, Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár
Barkóczi Anna Bodza, 5. osztály, Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár
Bánkúti Zsófia, 5. osztály, Hétvezér Általános Iskola, Székesfehérvár
Juhász Vivien, 13 éves, Comenius Iskola, Székesfehérvár
Kovács Bítia, 13 éves, Comenius Iskola, Székesfehérvár
Szőke Rajmond, 17 éves, Képesség és Tehetségfejlesztő Iskola, Várpalota
Hernádi Anissza, 15 éves, Képesség és Tehetségfejlesztő Iskola, Várpalota
Kornseé Bálint Marcell, 7. osztály, Arany János EGYMI, Székesfehérvár
Löffler Gerda, 14 éves, Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola, Bodajk
Perei Mátyás, 16 éves, Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola, Bodajk
Kovács Alíz, 16 éves, Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola, Bodajk -- a zsűri különdíja
Fazekas Anita, 15 éves, Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola, Bodajk
Iszak Gertrúd Katalin, 16 éves, Általános Iskola és Szakiskola EMMI Esztergomi Gyermekotthon
Hernádi Anissza, 15 éves, Képesség és Tehetségfejlesztő Iskola, Várpalota


AJÁNLÓ

KIÁLLÍTÁSOK

HÍREK

© Városi Képtár – Deák Gyűjtemény • 8000 Székesfehérvár, Oskola u. 10. – deak@deakgyujtemeny.hu
magyarenglish