Bauer István: A holdfény, 2007; fa, vegyes technika, 40x54 cm; jelezve balra lent: Bauer; a festmény kikiáltási ára: 15.000,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Bukovácz Lajos: A festői Somogy, 2010; olajfestmény; keretezett: 51x71 cm; j.b.l.: Bukovácz L. / '10; kikiáltási ára: 20.000,- Ft.
Büki Zsuzsanna: Smetana, 2009; vászon, computer grafika; 45x66 cm; j.j.l.: Büki / 2009.; kikiáltási ára: 60.000,- Ft.
Büki Zsuzsanna: Emléknyomok I., 2009; vászon, computer grafika; 45x66 cm; j.j.l.: Büki 2009.; kikiáltási ára: 60.000,- Ft.
Büki Zsuzsanna: Emléknyomok II., 2009; vászon, computer grafika; 45x62 cm; j.j.l.: Büki / 2009.; kikiáltási ára: 60.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Rácváros 3., 2006; fotó, fametszet; 18x24 cm; j.j.l.: Ecsedi 2006, f.b.l.: FOTO UP 1980, f.k.l.: 2/10, f.h.: ECSEDI MÁRIA / RÁCVÁROS 3. 2006 / FOTO, fametszet 18x24 cm; (keretezett) kikiáltási ára: 8.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Rácváros 10., 2006; fotó, fametszet; 24x18 cm; j.j.l.: Ecsedi 2006, f.b.l.: FOTO UP 1980, f.k.l.: 2/10, f.h.: Ecsedi Mária / Rácváros 10. / fotó, fametszet / 24x18 cm; (keretezett) kikiáltási ára: 8.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Rácváros 9., 2006; fotó, fametszet; 24x18 cm; j.j.l.: Ecsedi 2006, f.b.l.: FOTO UP 1980, f.k.l.: 2/10, f.h.: Ecsedi Mária / Rácváros 9. 2006 / fotó, fametszet / 24x18 cm; (keretezett) kikiáltási ára: 8.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Rácváros7., 2006; fotó, fametszet; 24x18 cm; j.j.l.: Ecsedi 2006, f.b.l.: FOTO UP 1980, f.k.l.: 2/10, f.h.: Ecsedi Mária / Rácváros 7. 2006 / fotó, fametszet / 24x18 cm; (keretezett) kikiáltási ára: 8.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Rácváros 6., 2006; fotó, fametszet; 18x24 cm; j.j.l.: Ecsedi 2006, f.b.l.: FOTO UP 1980, f.k.l.: 2/10, f.h.: ECSEDI MÁRIA / Rácváros 6. 2006 / fotó, fametszet 18x24 cm; (keretezett) kikiáltási ára: 8.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Rácváros 12., 2006; fotó, fametszet; 18x24 cm; j.j.l.: Ecsedi 2006, f.b.l.: FOTO UP 1980, f.k.l.: 2/10, f.h.: ECSEDI MÁRIA / RÁCVÁROS 12. 2006 / fotó, fametszet / 18x24 cm; (keretezett) kikiáltási ára: 8.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Rácváros 2., 2006; fotó, fametszet; 24x18 cm; j.j.l.: Ecsedi 2006, f.b.l.: FOTO UP 1980, f.k.l.: 2/10, f.h.: Ecsedi Mária / Rácváros 2. 2006 / fotó, fametszet / 24x18 cm; (keretezett) kikiáltási ára: 8.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Rácváros 4., 2006; fotó, fametszet; 24x18 cm; j.j.l.: Ecsedi 2006, f.b.l.: FOTO UP 1980, f.k.l.: 2/10, f.h.: ECSEDI MÁRIA / RÁCVÁROS 4. 2006 / fotó, fametszet 24x18 cm; (keretezett) kikiáltási ára: 8.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Rácváros 1., 2006; fotó, fametszet; 24x18 cm; j.j.l.: Ecsedi 2006, f.b.l.: FOTO UP 1980, f.k.l.: 2/10, f.h.: Ecsedi Mária / RÁCVÁROS 1. 2006 / fotó, fametszet / 24x18 cm; (keretezett) kikiáltási ára: 8.000,- Ft.
Ecsedi Mária: Japán kép, textil; 36x28,5 cm; j.j.f.: Ecsedi; kikiáltási ára: 8.000,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Ecsedi Mária: Japán kép, textil; 36x28,5 cm; j.j.l.: Ecsedi; kikiáltási ára: 8.000,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Haraszti Zsolt: Nem a te dolgod!, 2007; fa, vas, olaj, viasz; 52x14,5 cm; j.h.: HZs; kikiáltási ár: 5.000,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Hegedűs 2 László: 15A (Egytémára 67.), 2005-2007; digitális print kasírozva; 53x39,5 cm; jelezve jobbra lent: Hegedűs 2, felirata lent: Mellkép digitális print 2005/2007; kikiáltási ár: 50.000,- Ft.
Koppány Attila: Spirituális ablak, vászon, akril; 100x70 cm; jelezve jobbra fent: Koppány; (kiállítva: Moldvay Győző Galéria, Hatvan, 2010. reprodukálva: Országos Egyházművészeti Biennálé katalógusa, Hatvan, 2010.) kikiáltási ár: 150.000,- Ft.
Korompai Péter: Tál; kerámia; átmérő: 55 cm, magassága: 14 cm; kikiáltási ár: 20.000,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Kovács Árpád: Mór, 1997; papír, akvarell; keretezett: 47x33 cm; j.b.l.: Árpi 97; kikiáltási ár: 15.000,- Ft.
Kovács Éva Vica: Álomcsapda: Virágálom, 2008; papír, pasztell, (keretezett) 100x70 cm; j.n.; kikiáltási ára: 24.000,- Ft.
Kovács Éva Vica: Bent, 2010; vászon, olaj; 89x48 cm; j.n.; kikiáltási ára: 40.000,- Ft.
Kovács Veronika: Én és Ferike - Szüret, 2005; papír, linoleummetszet; keretezett: 40x50 cm; j.j.l.: S. Kovács Veronika, f.l.: Én és Ferike - Szüret linoleummetszet E.A. V/VII 2005; kikiáltási ára: 40.000,- Ft.
Kovács Veronika: Tónál, 2006; papír, linoleummetszet; keretezett: 40x50 cm; j.j.l.: S. Kovács Veronika, f.l.: Tónál linoleummetszet E.A. V/VII 2006; kikiáltási ára: 40.000,- Ft.
Kovács Veronika: Együtt a kertben, 2005; papír, linoleummetszet; keretezett: 40x50 cm; j.j.l.: S. Kovács Veronika, f.l.: Együtt a kertben linoleummetszet E.A. V/VII 2005; kikiáltási ára: 40.000,- Ft.
Lencsés Andrea: Fenyőfák, 2007; papír, linoleummetszet; (keretezett 16x21 cm), tükör méret: 7,5x12 cm; j.j.l.: Lencsés Andrea 2007, f.b.l.: Fenyőfák (linóm.) 10/50; kikiáltási ára: 5.000,- Ft.
Lencsés Andrea: Prohászka-templom, 2008; papír, linoleummetszet; (keretezett 73x53 cm), tükörméret: 28x20 cm; j.j.l.: Lencsés Andrea, f.b.l.: Prohászka templom / linóleummetszet 2008 I/V.; kikiáltási ára: 10.000,- Ft.
Németh László: Cím nélkül, év nélkül; kerámia; átmérő: 11 cm, magasság: 19 cm; j.: NL; kikiáltási ára: 2.500,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Németh László: Cím nélkül, év nélkül; kerámia; átmérő: 16 cm, magasság: 14 cm; j.: NL; kikiáltási ára: 3.000,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Németh László: Cím nélkül, év nélkül; kerámia; átmérő: 13 cm, magasság: 24 cm; j.: NL; kikiáltási ára: 4.000,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Németh László: Cím nélkül, év nélkül; kerámia; átmérő: 10 cm, magasság: 15 cm; j.: NL; kikiáltási ára: 2.500,- Ft. (elkelt 3.000,- Ft-os áron)
Németh László: Cím nélkül, év nélkül; kerámia; átmérő: 13 cm, magasság: 18 cm; j.: NL; kikiáltási ára: 2.500,- Ft.
Németh László: Cím nélkül, év nélkül; kerámia; átmérő: 11 cm, magasság: 20 cm; j.: NL; kikiáltási ára: 2.500,- Ft.
Péter Ágnes: Hálózat, 2009.; vászon, d.print; 60x100 cm; j.j.l.: Péter Ágnes; (keretezett) kikiáltási ár: 40.000,- Ft.
Péter Ágnes: Zöld, d. print; 70x100 cm; j.j.l.: Péter Ágnes; (keret nélkül) kikiáltási ár: 20.000,- Ft.
Péter Ágnes: Vízjel, 2010.; d. print; 100x70 cm; j.j.l.: Péter Ágnes 2010, f.b.l.: Vízfestés/Mezőtúr; (keretezett) kikiáltási ár: 40.000,- Ft.
Péter Ágnes: Obszervatórium, 2004.; d. print; 42x52 cm; j.b.l.: Péter Ágnes, f.k.l.: 2004, j.l.: India; (keretezett) kikiáltási ár: 12.000,- Ft.
Péter Ágnes: Vízjel I., 2010.; papír, d. print; 42x30 cm; j.j.l.: Péter Ágnes, f.b.l.: Vízjel I., k.l.: I/1.; (keretezetlen) kikiáltási ár: 10.000,- Ft.
Péter Ágnes: Vízjel II., 2010.; papír, d. print; 42x30 cm; j.j.l.: Péter Ágnes, f.b.l.: Vízjel II., k.l.: I/1.; (keretezetlen) kikiáltási ár: 10.000,- Ft.
Péter Ágnes: Vízjel III., 2010.; papír, d. print; 42x30 cm; j.j.l.: Péter Ágnes, f.b.l.: Vízjel III., k.l.: I/1.; (keretezetlen) kikiáltási ár: 10.000,- Ft.
Péter Ágnes: Vízjel IV., 2010.; papír, d. print; 42x30 cm; j.j.l.: Péter Ágnes, f.b.l.: Vízjel IV., k.l.: I/2.; (keretezetlen) kikiáltási ár: 10.000,- Ft.
Péter Ágnes: Vízjel VI., 2010.; papír, d. print; 42x30 cm; j.j.l.: Péter Ágnes, f.b.l.: Vízjel VI., k.l.: I/1.; (keretezetlen) kikiáltási ár: 10.000,- Ft.
Péter Ágnes: Jel I., 2010.; papír, d. print; 42x30 cm; j.j.l.: Péter Ágnes, f.b.l.: Jel I., k.l.: I/1.; (keretezetlen) kikiáltási ár: 10.000,- Ft.
Péter Ágnes: Jel II., 2010.; papír, d. print; 42x30 cm; j.j.l.: Péter Ágnes, f.b.l.: Jel II., k.l.: I/1.; (keretezetlen) kikiáltási ár: 10.000,- Ft.
Pinke Miklós: Barna takarón (akt), 2007; fa, akvarell; 63x52 cm; j.b.l.: Pinke; kikiáltási ár: 30.000,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Revák István: Emlékek, 2010; vászon, olaj; 47x62 cm; j.b.l.: Revák I. 2010. kikiáltási ár: 50.000,- Ft.
Revák István: Tavaszi ébredés, 2008; vászon, olaj; 52x72 cm; j.b.l.: Revák István 2008; kikiáltási ár: 50.000,- Ft.
Revák István: A kert, 2010; vászon, olaj; 51x64 cm; j.j.l.: Revák István / 2010; kikiáltási ár: 50.000,- Ft.
Szarka Tamás: Lepényhalak; mázas kerámia, átmérő: 35 cm; j.: SZT; kikiáltási ár: 20.000,- Ft.
Szentes Ottokár: Menhír, 2007; farost, olaj, vegyes technika; 67,5x67,5 cm; j.j.l.: Szentes '07; kikiáltási ára: 100.000,- Ft.
Szentes Ottokár: Őszi derengés, 2008; farost, olaj; 50,5x58 cm; j.j.l.: Szentes '08; kikiáltási ára: 100.000,- Ft.
Tapolczai Mária: Tál; mázas kerámia; átmérő: 54 cm, magassága: 10 cm; kikiáltási ár: 20.000,- Ft.
Ujházi Péter: Szürke január, 1977; papír, tus; keretezett: 60x84,5 cm; j.k.k.: UJHÁZI / 1977 / JANUÁR / 3; kikiáltási ár: 60.000,- Ft.
Ujházi Péter: Cleveland 22/25; 1983; papír, lemezlito; 45,5x63,5 cm; j.j.l.: Ujházi Péter 1983, f.l.: Cleveland lemezlitó 22/25 (keret nélkül) kikiáltási ár: 40.000,- Ft.
Ujházi Péter: Cleveland 19/25; 1983; papír, lemezlito; 45,5x63,5 cm; j.j.l.: Ujházi Péter 1983, f.l.: Cleveland lemezlitó 19/25 (keret nélkül) kikiáltási ár: 40.000,- Ft. (elkelt kikiáltási áron)
Ujházi Péter: Rajzoló; 2004; papír, akvarell, akrill; 45x32 cm; j.k.l.: UP 2004; (keret nélkül) kikiáltási ár: 60.000,- Ft.
Varga Gábor Farkas: Cím nélkül, 2010; papír, papírmetszet; 32x27 cm; j.j.l.: Varga 2010; kikiáltási ára: 15.000,- Ft.
Végvári Beatrix: Örök jelen, 2008; papír, szerigráfia; 1000x700 mm; j.j.l.: Végvári 2008, f.b.l.: Örök jelen, k.l.: EA: VI/VI. serigrafia; (keretezett) kikiáltási ár: 40.000,- Ft.
Végvári Beatrix: Kardvirágok; vászon, akrill; 50x40 cm; j.j.l.: Végvári; kikiáltási ár: 30.000,- Ft.
Végvári Beatrix: Őszirózsák; vászon, akrill; 50x40 cm; j.j.l.: Végvári; kikiáltási ár: 30.000,- Ft.
A VOKE-ban:
Bujdosó Dénes
H. Csékmány Ilona
Fazekas Éva
Győrffy Elza
Havasi Erzsébet
Hoffer Ottó
Kaizler Gitta
Karóczkay Ottó
Molnár Gabriella
Nemes Dezső
Pálné Hencz Teréz: Boszorkányszombat, textil, vegyes technika; 32x34 cm; (keretezett) kikiáltási ár: 30.000,- Ft.
Pálné Hencz Teréz: Egyéni állatkert, papír, olaj; 29x42 cm; (keretezett) kikiáltási ár: 30.000,- Ft.
Pinke Miklós
T. Selman Ilona
Somi József
Tóth László
Várkonyi Gábor
Vogl Ferenc
Zombory Zoltán
A Fejér Megyei Hírlap cikke: Segítenek a művészek is (2010. szeptember 17.)
A Fejér Megyei Hírlap cikke: Kiállítás, árverés: láthatók a művek (2010. szeptember 15.)
A Fejér Megyei Hírlap cikke: Kiállítás, árverés: művek két helyszínen (2010. szeptember 13.)
A Fejér Megyei Hírlap cikke: Jótékonysági aukción segíthet az árvízkárosultaknak! (2010. szeptember 8.)
Árverési Szabályzat
1. Az árverést a műalkotások készítőinek megbízásából Molnár Lászlóné, a VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Ház vezetője, valamint Szűcs Erzsébet, a Városi Képtár - Deák Gyűjteménye igazgatója szervezi és vezeti. Az árverésre az alkotók által felajánlott műalkotások előzetesen megtekinthetők a VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Házban /Székesfehérvár, Kaszap István u. 6., 2010. szeptember 11-18-ig/, és a Pelikán Galériában /Székesfehérvár, Kossuth L. utca 15., 2010. szeptember 14-18-ig/.
2. Árverezni az aukció megkezdése előtt név, lakcím szerint regisztrált, számozott licitáló tárcsával lehet. A vevők a licitáló tárcsa átvételével jelzik, hogy az Árverési Szabályzatot magukra nézve kötelezően elfogadják.
3. Az árverésvezető az árverési tételeket sorban felmutatja, ismerteti és kihirdeti a kikiáltási árat, a vevők pedig a számozott licitáló tárcsa felmutatásával vételi ajánlatot tesznek. Ha a kikiáltási árra több ajánlat érkezik, akkor az árverésvezető a licitlépcsőnek megfelelően emeli az árakat mindaddig, amíg csak egy licitáló marad, és leütéssel létre nem jön az adásvétel.
4. Az első vételi ajánlat a kikiáltási ár összege, minden további ajánlat pedig az alábbiak szerint növelt összegű ajánlatot jelenti:
Az utolsó árajánlat (Ft) -> Licitlépcső (Ft)
1000-tól 10 000-ig: 500
10 000-tól 20 000-ig: 1000
20 000-tól 50 000-ig: 2000
50 000-tól 100 000-ig: 5000
100 000-tól 200 000-ig: 10 000
200 000-tól 500 000-ig: 20 000
500 000-tól 1 000 000-ig: 50 000
1 000 000-tól 2 000 000-ig: 100 000
2 000 000-tól 5 000 000-ig: 200 000
5 000 000-tól 10 000 000-ig: 500 000
10 000 000-tól 20 000 000-ig: 1 000 000
20 000 000-tól 50 000 000-ig: 2 000 000
(Az árverésre felajánlott műalkotások a kikiáltási áron alul nem adhatók el.)
5. Ha a vevő személye az árverés során valamilyen ok miatt nem állapítható meg, akkor az aukciós tétel árverezését újra kell kezdeni!
6. A leütött tárgyat a vevő által visszaadni és azt az árverés vezetőjének visszavenni nem szabad! A vevők azonban az árverés végén az el nem kelt tételek újraárverezését kérhetik.
7. Az adásvétel létrejötte:
Az adásvétel a leütéssel jön létre a legmagasabb vételi árat kínáló licitáló és az árverés szervezője között. A vevő az árverési tétel tulajdonjogát akkor szerzi meg, ha az általa ajánlott legmagasabb licitösszeget maradéktalanul megfizette, és az árverési tételt az árverést szervező Molnár Lászlónétól, a VOKE Vörösmarty Mihály Művelődési Ház vezetőjétől, vagy Szűcs Erzsébettől, a Városi Képtár - Deák Gyűjteménye igazgatójától átvette.
8. A vételár megfizetése.
A vételár összege a leütési ár.
A vevő választása szerint vagy a teljes vételárat, vagy legalább a 20%-át - mint foglalót - az árverésen készpénzben fizetheti ki. A vevő a foglalót meghaladó vételárrészt az árverés időpontjától számított 5 munkanapon belül tartozik megfizetni. A vételárba a foglaló összege - határidőben való teljesítés esetén - beleszámít. Ha a vevő a megadott határidőig a vételárat nem fizeti meg, úgy az árverezők jogosultak az árverezéstől elállni. Ebben az esetben a foglaló nem jár vissza a vevőnek.
9. Tilos magatartások
Tilos az árverezés során az olyan magatartás (összejátszás, stb.), amely az Árverezési Szabályzat kijátszására irányul. Az árverésvezető a tilos magatartású vevőket az árverésből kizárja!
10. Adatvédelem
A regisztrált személyes adatokat (név, lakcím) csak marketing célokra (tájékoztatók, meghívók küldése, stb.) szabad használni, kivéve, ha a vevő ezt az árverést követően megtiltja.
11. A jelen Árverési Szabályzatban nem rendezett kérdésekre a PTK szabályai az irányadóak.
12. Az árverési tétel átadása
Ha a vevő a teljes vételárat kifizette, akkor jogosult az árverési tételként megvásárolt műalkotást az árverés helyszínén átvenni.
Az árverés során el nem kelt műalkotás tulajdonjoga az árverés után az alkotóját illeti meg.
A műalkotások elszállításáról az árverés után a tulajdonosnak kell gondoskodnia!
Bauer István: A holdfény, 2007. |
Bukovácz Lajos: A festői Somogy, 2010. |
Ecsedi Mária: Rácváros sorozat |
Ecsedi Mária: Japán kép |
Ecsedi Mária: Japán kép |
Haraszti Zsolt: Nem a te dolgod!, 2007. |
Hegedűs 2 László: Mellkép, 2007. |
Koppány Attila: Spirituális ablak |
Kovács Árpád: Mór, 1997. (akvarell) |
Kovács Veronika: Én és Ferike - Szüret, 2005. (linóleummetszet) |
Kovács Veronika: Együtt a kertben, 2005. (linóleummetszet) |
Kovács Veronika: Tónál, 2006. (linóleummetszet) |
Lencsés Andrea: Prohászka templom, 2008. |
Lencsés Andrea: Fenyőfák, 2007. |
Péter Ágnes: Vízjel III., 2010. (keret nélkül) |
Péter Ágnes: Jel II., 2010. (keret nélkül) |
Péter Ágnes: Vízjel IV., 2010. (keret nélkül) |
Péter Ágnes: Jel I., 2010. (keret nélkül) |
Péter Ágnes: Vízjel I., 2010. (keret nélkül) |
Péter Ágnes: Vízjel II., 2010. (keret nélkül) |
Péter Ágnes: Vízjel VI., 2010. (keret nélkül) |
Péter Ágnes: Hálózat, 2009. (digitális print) |
Péter Ágnes: Vízjel, 2010. (digitális print) |
Péter Ágnes: Obszervatórium, 2004. (digitális print) |
Péter Ágnes: Zöld (digitális print) (keret nélkül) |
Pinke Miklós: Barna takarón, 2007. |
Revák István: Emlékek, 2010. |
Revák István: A kert, 2010. |
Revák István: Tavaszi ébredés, 2008. |
Ujházi Péter: Cleveland (19/25), 1983. (lemez litó) (keret nélkül) |
Ujházi Péter: Cleveland 22/25, 1983. (lemez litó) (keret nélkül) |
Ujházi Péter: Rajzoló, 2004. (keret nélkül) |
Ujházi Péter: Szürke január, 1977. (papír, tus) (keretezett) |
Varga Gábor Farkas: Cím nélkül, 2010. (papírmetszet) |
Végvári Batrix: Örök jelen, 2008. (szerigráfia) |
Végvári Beatrix: Őszirózsák |
Végvári Beatrix: Kardvirágok |
Szarka Tamás és Németh László kerámiái |
Szarka Tamás: Lepényhalak |
Németh László kerámiája (kikiáltási ára: 3.000,- Ft.) |
Németh László kerámiái (kikiáltási árak balról-jobbra: 2.500,- Ft.; 2.500,- Ft.; 4.000,- Ft.; 2.500,- Ft.; 2.500,- Ft.) |
Németh László (kikiáltási ár: 3.000,- Ft.) |
Németh László (kikiáltási ár: 2.500,- Ft.) |
Németh László (kikiáltási ár: 4.000,- Ft.) |
Tapolczai Mária és Korompai Péter kerámiái |
Korompai Péter: Tál |
Szarka Tamás: Lepényhalak (kerámia) |
Tapolczai Mária: Tál |
Ecsedi Mária: Rácváros (sorozat) 1-4, 6-7, 9-10, 12. |
Büki Zsuzsanna: Emléknyomok I., 2009. (computergrafika) |
Büki Zsuzsanna: Emléknyomok II., 2009. (computergrafika) |
Büki Zsuzsanna: Smetana, 2009. (computergrafika) |
Kovács Éva Vica: Bent, 2010. |
Szentes Ottokár: Menhír, 2007. |
Szentes Ottokár: Őszi derengés, 2008. |
PHT |
PHT |
Ecsedi Mária és Ujházi Péter grafikái |
Ujházi Péter és Kovács Veronika grafikái |
Péter Ágnes és Haraszti Zsolt munkái |
Péter Ágnes három darab digitális nyomata |
Varga Gábor, Lencsés Andrea és Ecsedi Mária alkotásai |
Péter Ágnes digitális nyomatai |
Kovács Éva Vica és Revák István festménye |
Végvári Beatrix és Bukovácz Lajos festményei |
Koppány Attila, Szentes Ottokár, Kovács Éva Vica és Revák István alkotásai |
Varga Gábor Farkas és Lencsés Andrea grafikái |
Kovács Árpád, Bauer István és Végvári Beatrix festményei |
Végvári Beatrix, Haraszti Zsolt, Kovács Éva Vica és Revák István alkotásai |
Revák István és Pinke Miklós munkái |
Ujházi Péter, Péter Ágnes, Végvári Beatrix, Haraszti Zsolt és Kovács Éva Vica munkái |
Péter Ágnes három digitális nyomata |
Kovács Veronika három linóleummetszete |
Péter Ágnes, Végvári Beatrix és Haraszti Zsolt alkotásai |
Haraszti Zsolt, Szentes Ottokár és Kovács Éva Vica |
Kovács Veronika három grafikája |
Revák István és Pinke Miklós egy-egy alkotása |
Péter Ágnes négy digitális nyomata |
Revák István: A kert, Emlékek és Tavaszi ébredés című festményei |
AJÁNLÓ
KIÁLLÍTÁSOK
- ez is van (Pelikán Galéria)
- Deák Dénes gyűjteménye (Városi Képtár)
- Moskovszky-gyűjtemény (Hetedhét Játékmúzeum)
- Réber Gyűjtemény (Hetedhét Játékmúzeum)
HÍREK
- Interaktív, 360°-os panorámakép (Hetedhét Játékmúzeum)
- Interaktív, 360°-os panorámakép (Városi Képtár)
- Interaktív, 360°-os panorámakép (Pelikán)
- A játék fiatalít! (Hetedhét Játékmúzeum)
- Projektterem (Városi Képtár)
- A Diák--Deák Galériáról (Városi Képtár)
- Múzeumi élmény zárva tartásunk idejére -- frissítve (Hetedhét Játékmúzeum)
- Moskovszky Éva gyermekkora óta szeretettel őrzött tárgyai (Hetedhét Játékmúzeum)
- Réber-kiállítás (Hetedhét Játékmúzeum)
- interaktív játék készül -- az Open History együttműködésével (Hetedhét Játékmúzeum)
- Kulturális játszóterek -- múzeumpedagógiai foglalkozást óvodásoknak a Réber Gyűjteményhez kapcsolódva (Hetedhét Játékmúzeum)
- 2023. augusztus 7--11.: Móri művésztelep (Városi Képtár)
- Gyűjteménygyarapodás! (Hetedhét Játékmúzeum)
- technikai okok miatt zárva (Városi Képtár)
- Réber László grafikák (Hetedhét Játékmúzeum)
- Hetedhét Játékfesztivál 2024 -- frissítve (Hetedhét Játékmúzeum)
- A Pelikán Galéria 2024-es évi kiállítási terve (Pelikán)
- Perlrott-Csaba Vilmos: Csendélet maszkokkal (Városi Képtár)
- Újra látogatható -- frissítve (Városi Képtár)
- Kóré -- sajtófigyelő (Városi Képtár)
- Műtárgyak és sorsok (Városi Képtár)
- ez is van -- frissítve (Pelikán)
- Pályázati kiírás a 2025. évi Deák Dénes-ösztöndíj elnyerésére (Városi Képtár)
- A Föld napja -- Április 22. (Hetedhét Játékmúzeum)
- pénteken a Réber-terem nem látogatható (Hetedhét Játékmúzeum)